Dhuro Dashuri ne Toptani!

Travel Club - Dhuro Dashuri

Dhuro Dashuri ne Toptani Shopping Center - Degjoje mesazhin tend te dashurise ne Radio Travel!

Publiée par Radio Travel sur Mercredi 13 février 2019

Sot ne Travel Club ishim Live me Znj Nevi Kelmendi, Menaxhere Marketingu ne Toptani Shopping Center per te forlur mbi eventet qe do te mbahen ne Diten e te Dashuruarve!

Ne hollin kryesor te qendres eshte vendosur nje Zemer e madhe si animacion ku ju mund te vendosni mesazhin tuaj te dashurise per partnerin tuaj.

Shopping dhe ulje gjate gjithe dites per te bere blerje dhe dhurata per te dashurin tuaj dhe evente argetuese mbasdite ne oren 18’00

Jepi zë dashurisë tënde këtë Shën Valentin.

Eja në këndin e dashurisë në Toptani Shopping Center,
shkruaj mesazhin tënd për njeriun e zemrës dhe  dëgjo mesazhet më të bukura të transmetohen live ditën e Shën Valentinit nga Radio Travel.

Kjo festë do të jetë e magjishme pasi jo vetëm oferta dhe argetim,
por edhe mesazhi i dashurisë vjen nga zemra e Tiranës Toptani Shopping Center per ju nga Radio Travel

Oferta, ulje,evente dhe argetim. Dhuro dashuri aty ku dashuria fillon – ne Toptani – ne zemer te Tiranes.

 

https://www.facebook.com/RadioTravel/videos/406473426774025/?t=4

Current track

Title

Artist

Background