Destination Sport @GoCart Kartodrom3

Destination Sport mundesuar nga Kartodrom3

Perjetoni adrenalinen e shpejtesise ne nje piste te sigurt dhe profesionale per gara me makina GoCartGo Kart Kartodrom 3Telefononi ne 0694000102 dhe fitoni nje bilet cift per te provuar adrenalinen e shpejtesis

Publiée par Radio Travel sur Dimanche 18 novembre 2018

Destination Sport i se dieles 18 Nentor 2018 ne Radio Travel

Informacione sportive live , show bizz dhe kuice te ndryshme qe ju bejne fitues te nje bilete per te provuar adrenaline qe te japin ,makinat e GoCart ne pisten e Kartodrom3 ne Prush te Tiranes.

Telefononi ne 0694000102 dhe behuni pjese e lojes ne Destination Sport 

Current track

Title

Artist

Background