Destination Sport – E Diela Sportive date 9 Dhjetor 2018

Destination Sport

Destination Sport emisioni argetues i fundjaves ne Radio Travel.Perjetoni adrenalinen e shpejtesis ne nje pist te sigurt dhe profesionale per gara me makina GoKart.Kartodrom TiranaTelefononi ne 0694000102 dhe fitoni nje bilet cift per te provuar adrenalinen e shpejtesis.

Publiée par Radio Travel sur Dimanche 9 décembre 2018

Mundesuar nga Go Cart Kartodrom Tirana

Current track

Title

Artist

Background