Destination Sport date 4 Nentor 2018

Destination Sports mundesuar nga EasyPay

Destination SportEmisioni Sportiv i fundjavesTelefononi 069 4000 102 dhe fitoni deri ne 1500 leke nga EasyPayShkarkoni falas aplikacionin e EasyPay nga Playstore dhe shuma do tju kaloj automatikisht ne llogarine tuaj EasyPay

Publiée par Radio Travel sur Dimanche 4 novembre 2018

Destination Sport , emisioni argetues sportiv i fundjaves.

Informacionet me te reja rreth sportit dhe rezultatet Live te ndeshjeve qe po luhen.

Lojra telefonike me degjuesit te cilat te bejne fitues te dhuratave te ndryshme.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Current track

Title

Artist

Background