Destination Sport Date 28 Tetor

Destination Sport - Emisioni argetues sportiv i se Dieles ne Radio Travel, Live On Air deri ne 17'00!Telefononi ne 0694000102 duke u bere pjese e Quiz-eve tona dhe fitoni deri 1500 Leke mundesuar nga EasyPay

Publiée par Radio Travel sur Dimanche 28 octobre 2018

Destination Sport , emisioni argetues sportiv i fundjaves. Informacionet me te reja rreth sportit dhe rezultatet Live te ndeshjeve qe po luhen. Lojra telefonike me degjuesit te cilat te bejne fitues te dhuratave te ndryshme.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Current track

Title

Artist

Background