Destination Sport date 11 Nentor 2018

Destination Sport mundesuar nga EasyPay

Destination SportEmisioni Sportiv i fundjavesTelefononi ne 069 4000 102 dhe fitoni deri ne 1500 lek nga EasyPayShkarkoni falas aplikacionin e EasyPay nga Playstore dhe shuma do tju kaloj automatikisht ne llogarin tuaj EasyPay

PubliƩe par Radio Travel sur Dimanche 11 novembre 2018

Destination Sport , emisioni argetues sportiv i fundjaves

Informacionet me te reja rreth sportit dhe rezultatet Live te ndeshjeve qe po luhen

Lojra telefonike me degjuesit te cilat te bejne fitues te dhuratave te ndryshme

 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Current track

Title

Artist

Background