Ana Lika nuk le gje pa thene ne Pop Sugar

E ftuar ne emisionin e drejtuar nga gazetari i Show Bizz-it Ronaldo Sharka ne bashkemoderim me Ksenja Shoshaj, aktorja dhe vajza e Show Bizzit, Ana Lika u ktheu pergjigje shume pyetjeve per shume personazhe te njohur te muzikes dhe Show Bizz-it shqiptar


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Current track

Title

Artist

Background