Sa shume shume profesioniste qe kemi….dhe sa  duan te punojne jashte vendit!

Travel Club - ADMC International HR Albania

Travel Club - ADMC International HR AlbaniaNe studio me menaxheren e burimeve njerezore, Znj Orneda RaufiKompania e duhur per tju siguruar pune te sigurte dhe te mirepaguar ne vende te ndryshme te Lindjes se Mesme por jo vetem!

Publiée par Radio Travel sur Lundi 10 décembre 2018

Kompania e duhur per tju siguruar nje pune me kontrate te rregullt mbi terma te sakte financiar dhe kushte pune ne vende te ndryshme te botes, pergjithsisht ne Lindjen e Mesme por edhe ne vende te tjera.

Ne studio ne Travel Club per te na folur per keto rekrutime ishim sot me Menaxheren e Burimeve Njerezore, Znj Orneda Raufi

Mundësi Punësimi me ADMC International në Doha, Qatar. Aplikoni tani dhe bejini vetes tuaj dhurate nje page me te larte per vitin 2019!

 

 

ADMC International është një kompani ndërtimi/punësimi/projektimi e shtrirë në vendet më të zhvilluara të botës si Emiratet e Bashkuara (Dubai), Qatar ( Doha ), Florida ( USA) dhe ne Shqiperi qe prej vitit 2014. E ftuar ne studion e Travel Club ne Radio Travel ishte Orneda Raufi, Menaxhere e Burimeve Njerezore prane ADMC International Albania, e cila theksoi se kompania ofron sherbime punesimi ne vendet e Lindjes se Mesme si Dubai dhe Katar, por se fundmi edhe ne Zelanden e Re. Ajo u shpreh se ka shume te rinj shqiptare qe jane te interesuar per te punuar ne keto vende fale dhe kontratave dhe bashkepunimit serioz me ADMC International. Sipas Znj. Raufi, interesi eshte ritur nga viti ne vit pasi ADMC mundeson kontrata te plota pune 1 vjecare ne vendet e siperpermendura kryesisht ne sektoret e ndertimit por edhe te hotelerise dhe ku perfshihet: bileta vajtje ardhje, akomodimi, pushimet vjetore si dhe paga mujore te kenaqshme qe nisin nga 800 dollare e lart.

Për cdo informacion më të detajuar në lidhje me pozicionet e punës në kompaninë ADMC International, ju ftojmë të paraqiteni pranë zyrave tona në adresën e re: Rruga Abdyl Frashëri, 50 metra poshte librit universitar, në krah të KMY ose Vesa Center, përballë BKT, hyrja në pallatin jeshil, Kati I, Ap 1. 
Për cdo paqartësi kontaktoni në numrin fiks: 045605194, ose në numrin e celularit:0682073307 
Zyra është e hapur nga Dita e Hënë – Shtunë nga ora 08:00 – 17:00. 

ADMC International ёshtё e njohur për profesionalizmin dhe qëndrimin pozitiv tё ekipit të tij të fuqishёm.

 

Current track

Title

Artist

Background