Pop Sugar me Hygerta Sako

Written by on 03/11/2018

Pop Sugar kete te shtune kishte te ftuar ish Miss, Show Girl, Prezantuese, moderatoren sportive Hygerta Sako

Me Ronin dhe Ksenjen , Hygerta zbuloi shume “te fshehta” me dhe pa sheqer 🙂


 


Tagged as

Current track

Title

Artist

Background