WEEKEND DESTINATION -ULQINI

ULQINI

Qyteti 25 vjecar , Ulqini, ju fton ne nje aventure unike. 

 

 

ADA BOJANA

Me vendndodhje aty ku uji i lumit Bojana derdhet ne detin adriatik , Ada Bojana eshte nje ishull  ne forme trekendeshi qe njihet per bimet dhe kafshet e rralla qe strehon si dhe per plazhet e gjate dhe te bukur.  Nje parajse e vertete .

 

 

GJIRI I VALDANOSIT

Gjiri i Valdanosit gjendet ne veri-perendim te Ulqinit. Valdanosi eshte konsideruar si vendi perfekt i energjise se paster pozitive , ndryshe njihet si gjiri i paqes, bukurise dhe dashurise. 

 

HOLIDAY VILLAGE 

Mos e humbisni qytetin e vjeter! 

 

KALAJA E ULQINIT

Te shkosh per vizite apo pushime ne Ulqin dhe te mos vizitosh kalane e ketij qyteti antik keni bere nje gabim shume te madh!

 

 

KRRUCI.

Ulqini i vjetes , rrenojat e qytetit antik.

 

PYLLI I PISHAVE.

Nuk mund te lini pa vizituar pyllin e pishave.

 

PLAZHI I MADH.

Do te befasoheni nga gjatesia e plazhit ranor qe bashkohet me detin e paster. Plazhi i madh eshte i vecante sidomos ne perendim te diellit. 

 

THE LONG BEACH HOTEL MONTENEGRO.

 

WIND ROSE- Karisma hotels.

 

 

SI TE ARGETOHESH

 

SHOPPING

 

 
Current track

Title

Artist

Background