Theo Napoloni nga Crossbones ne Travel Rock

Travel Rock 11/09/2018

Kete te merkure ne mbremje ne episodin e rradhes ne emisionin “Travel Rock” te drejtuar nga Visar Bilali , ishte i ftuar bateristi i grupit Heavy Metal shqiptar Crossbones me disa albume dhe shume koncerte neper Europe, Theo Napoloni

TRAVEL ROCK

TRAVEL ROCK

More info
Current track

Title

Artist

Background