Justin Timberlake – Higher Higher!

Justin Timberlake

Justin Timberlake – Higher Higher

Justin Timberlake publikoi ne fillim te shkurtit  albumin e tij te ri Man of the Woods. Ky eshte albumi  I 5 ne studio per artistin e famshem dhe per te ka bashkepunuar me , Timbaland, J-Roc, Eric Hudson, and Rob Knox.

Kenga e radhes e publikuar e albumit eshte Higher Higher e cila vjen pas suksesit te jahstezakoshem  te “Supplies” dhe “Say Something”.

Per titullin e albumit Timberlake eshet frymezuar nga djali i tij Silas, emri i të cilit do të thotë “Njeriu i pyllit”. Per promovimin e albumit Timberlake ka nisur qe ne muajin mars nje turne boteror me plot surpriza ne cdo shfaqje! Man of the Woods Tour eshet duke ju pritur !
Current track

Title

Artist

Background