FamTrip 2018 zhvillon sot diten e tij te dyte ne Antalia me agjencite partnere te VAS Tour. Percollem live ne lidhje telefonike atmosferen atje, super organizimin e ketij eventi qe permiresohet nga viti ne vit, motin shume te mire qe po mban, si dhe pritshmerite per ditet ne vijim. 

 Radio Travel

Radio Travel

Current track
TITLE
ARTIST

Background