EMIS DT 6 KORRIK

RUSSIA 2018

EMISIONI I DATES 6 KORRIK 


PJESA E PAREPJESA E DYTEEMISIONI VIDEO


Russia 2018 – Emisioni qe ju siguron Shendetin dhe ju con me Pushime

Rikthehen ndeshjet e Boterorit Russia 2018.Telefononi ne 0694000102 dhe parashikoni dy ndeshjet e sotme cerekfinale URUGUAJ-FRANCE dhe BRAZIL-BELGJIKE. Fitoni nje jave pushime me Vas Tour Operator ne Antalya dhe Sigurimin e Jetes dhe Shendetit per nje vit nga Insig Jetëhttps://www.facebook.com/haydarpashapalaceofficial/

Publiée par Radio Travel sur Vendredi 6 juillet 2018
Current track

Title

Artist

Background