EMIS DT 10 KORRIK

RUSSIA 2018

EMISIONI I DATES 10 KORRIK


PJESA E PAREPJESA E DYTEEMISIONI VIDEO


RUSSIA 2018 – Parashiko France-Belgjike

RUSSIA 2018 – Rikthehemi sot per te parashikuar ndeshjen e pare gjysemfinale FRANCE-BELGJIKE. Telefononi 0694000102 dhe parashikoni rezultatin e sakte te ndeshjes duke u bere pjese e lojes per te fituar nje jave pushime cift all inclusive ne Antalya mundesuar nga Vas Tour Operator dhe sigurimin e jetes e shendetit per nje vit nga Insig Jetëhttps://www.facebook.com/haydarpashapalaceofficial/

Publiée par Radio Travel sur Mardi 10 juillet 2018Current track

Title

Artist

Background