Përfaqësuesja kuqezi më 11 nëntor “lufton” kundër Gjibraltarit

Written by on 14/09/2020

Shqipëria do të përballet me Gjibraltarin në një ndeshje miqësore më 11 nëntor. Ndeshja do të zhvillohet në stadiumin “Ebasan Arena” dhe do të startojë në orën 19:00. Përfaqësuesja kuqezi do të zhvillojë edhe dy ndeshje zyrtare të vlefshme për UEFA Nations League, ndaj Kazakistanit më 15 nëntor dhe ndaj Bjellorusisë më 18 nëntor.


Current track

Title

Artist

Background