Njihuni me kompanitë ajrore që ofrojnë fluturimet me kosto të ulët!

Written by on 09/10/2019

Fluturimet me kosto të ulët kanë pësuar rritje gjaët muajit gusht nëpërmjet linjës ajrore “Wizz Air”, ka deklaruar Autoriteti i Aviacionit Civil”. Trafiku ajror dhe fluksi i pasagjerëve këtë vit ka pësuar rritje me 13%, krahasuar me një vit më parë.Kompanitë që udhëtëtojnë drejt Itailisë zotërojnë përqindjen më të lartë të transportit ajror për mujain gusht 2019. Kësaj përqindjeje do t’i shtohet ehde numri i pasagjerëve që zgjedhin të udhëtojnë drejt destinacioneve të Italisë me kompaninë Air Albania.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist

Background