Nisin stuhitë më të mëdha të këtij viti!

Written by on 12/10/2019

Tajfuni më i fuqishëm i vitit ka nisur në anën lindore të Japonisë, duke u spostuar së fundmi në qendër të vendit. Shpejtësia e “Hagibis” pritet të shkojë deri në 215 kilometra për orë .Shumë njerëz janë evakuar dhe disa nga institucionet janë mbyllur për shkak se situata mund të jetë problematike për disa ditë.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist

Background