Morning Travel

Written by on 30/10/2018

Emisioni i mengjesit ne Radio Travel
Informacionet me te nevojshme per te nisur nje dite te re
Rruges per ne pune apo shkolle do tju shoqeroje muzika qe do tju jape energjine e duhur per te filluar diten; Kenget me te reja dhe me te degjuara.
Informacione mbi motin, aktualitetin dhe eventet qe do te zhvillohen gjate dites ose qe mund te ndiqni mbremjeve mbas punes apo shkolles

Ada-dhe-Estela-ne-Morning-Travel

Picture 1 of 4

Tagged as

Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist

Background