Megan del për herë të parë me djalin në publik

Written by on 11/07/2019

Bashkëshortja e princit Harry të Mbretërisë së Bashkuar, Megan Markle ka zgjedhur një ndeshje polo për të dalë për herë të parë në publik me djalin. Dukesha është parë me vogëlushin në krah, të cilin e kishte mbështjellë me një mbulesë. Dukesha kishte veshur një fustan ngjyrë ulliri . Bashkë me dukeshën ishin të pranishëm në ndeshjen e polos edhe Kate Midelton me fëmijët. Në ndeshjene e bamirësisë luanin princ Harry dhe princ William.


Current track

Title

Artist

Background