Linja ajrore me kosto të ulët, për herë të parë në Abu Dabi!

Written by on 03/07/2020

Linja ajrore “Wizz Air” ka festuar nisjen e fluturimeve në aeroportin e Abu Dabit. Fluturimi nga Budapesti mbërriti në Emiratet e Bashkuara Arabe për tu ndjekur nga një tjetër rrugë e re nga Bukureshti. Linja ajrore ka prezantuar një sërë masash të përmirësuara të higjenës për të siguruar shëndetin e pasagjerëve. Si pjesë e protokolleve të reja, gjatë fluturimit ekuipazhi dhe pasagjerët duhet të mbajnë maskë dhe doreza.


Current track

Title

Artist

Background