Lenny Kravitz, imazh i fushates se re promovuese te Bahamas

Written by on 12/02/2019

Lenny Kravitz, imazh i fushates se re promovuese te Bahamas
Bahamas kane nisur fushaten e re promovuese dhe duket se imazh kete here kane
zgjedhur Lenny Kravitz. Spotet e reja promocionale te Bahamas per sezonin veror
2019 do te kene imazh kengetarin e famshem frymezuar nga nje prej hiteve te tij
me te njohura “Fly Away” i vitit 1998. Ne spotet qe tashme jane shpendare edhe ne
platformen Youtube, kantautori shetit ne plazhet e ishujt me te famshem Bahamas
duke promovuar disa prej zonave me atraktive per te rinjte. Sipas vete Kravitz,
Bahamas eshte nje vend ku ai ndihet ne shtepi.


Current track

Title

Artist

Background