Kroçerat zgjedhin qytetin bregdetar shqiptar!

Written by on 09/11/2019

Porti i Durrësit vazhdon të mbetet i preferuari i kroçerave dhe jahteve nga të gjitha vendet e botës. Që nga fillimi i vitit në kalatat kryesore të portit janë ankoruar në port 18 kroçera nga më shumë se 50 vende, ndërsa numri i jahteve arrim në 430 .Këtë të dielë pritet të mbërrijë në port kroçera “Nautica” e cila ka nisur udhëtimin në disa porte mesdhetare.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist

Background