Kompania ajrore rifillon fluturimet në Sharm el Sheik!

Written by on 16/01/2020

Linja ajrore me kosto të ulët, Easyjet do të rifillojë fluturimet në Sharm el Sheik, Egjipt për herë të parë që prej vitit 2015.  Pas heqjes së kufizimeve nga qeveria britanike  për në Sharm el Sheik, easyjet do të ofrojë dy fluturime në javë në destinacionin e famshëm të detit të Kuq, nga Manchesteri në 7 qershor dhe Gatwick në 30 shtator. Rezervimet e biletave kanë nisur në datën 15 janar.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist

Background