Ja cilin qytet preferojnë europianët!

Written by on 13/07/2019

Turistët europianë kanë zgjedhur këtë fundjavë qytetin e Beratit për të pushuar. Pika më e vizituar ësht mali i Tomorrit, kanionet e Osumit si dhe vetë qyteti i Beratit. Turistët janë kryesisht hungarezë, danezë, dhe suedezë. Turistët nga Gjermania dhe Zvicra kanë preferuar më tepër kanionet e Osumit.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist

Background