Ja cilët janë të rinjtë që pritën 1 milion turistë!

Written by on 11/09/2019

Në pikën kufitare të Morinit nga data 10 qershor deri në 10 shtator , kanë kaluar 1 milion turistë që janë pritur nga të rinjtë e Smile Albania. Ata kanë mirëpritur turistët duke u dhënë informacion për destinacionet turistike, historinë dhe vlerat natyrore. Të rinjtë në plot 60 ditë kanë mirëpritur nga 36 qendra turistët nga e gjithë bota. Smile Albania 2 ka mbyllur me sukses sezonin turistik , ditën e djeshme.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist

Background