Horoskopi E enjte, 18 korrik 2019

Written by on 18/07/2019

Dashi

Yjet janë mjaft të favorshëm gjatë kësaj dite, sidomos sa i takon sferës profesionale. Ndërkohë probleme parashikohet të ketë në sferën sentimentale, ku do e keni të vështirë të flisni me njeriun e zemrës, për shkak se do ju mungojë komunikimi. Në punë do të keni një sërë mundësish për shfrytëzuar.

Demi

Gjatë kësaj dite do të përballeni me një pengesë për të kaluar, kjo pasi ka diçka që nuk iu pëlqen dhe iu nervozon. Do të përballeni me probleme edhe në sferën sentimentale, ku do të shikoni se ka diçka që nuk shkon. Bëni mirë që t’i sqaroni gjërat sa më parë.

Binjakët

Kush është në pritje të një përgjigje në punë, nuk do e marrë shumë shpejtë. Në sferën e ndjenjave, bëni mirë që të flisni sa më parë për të sheshuar çdo problem. Kush dëshiron një raport të ri sentimental, ditët në vijim janë mjaft të favorshme.

Gaforrja

Gjatë këtyre ditëve jeni ndjerë të demotivuar dhe të vënë në provë. Disa punë kanë nevojë për thellim dhe aprovimin e nevojshëm të dikujt. Jeni duke vlerësuar situata të reja, në mënyrë që të rigjeni ekuilibrin me veten.

Luani

Gjatë këtyre orëve do të përballeni me ndonjë dyshim. Këshillohet që të tregoheni të zgjuar, pozitiv dhe të shmangni konfliktet. Ndonjëherë mund të ndiheni më të fortë, pa kërkuar ndihmën e askujt.

Virgjëresha

Yjet ju ofrojnë konfirmime të rëndësishme. Tashmë mund të nisni dhe organizoni punën dhe takimet, para se të nisni një aktivitet të ri. E enjtja do të jetë mjaft e favorshme në raport me të tjerët. Korriku është muaji i takimeve dhe i dashurisë.

 

 

Peshorja

Kjo ditë do të sjellë rikuperim terreni, ndërkohë që do të jetë mjaft interesante për të bërë diçka sa i takon dashurisë. Nëse jeni përballur me një periudhë ngadalësimi, do të keni mundësi të rikuperimi. Këshillohet që të rrethoheni vetëm nga persona që ju ndihmojnë dhe që iu bën të ndiheni mirë. Ndonjëherë është mirë që të rrini edhe vetëm!

Akrepi

Nuk do të ndiheni aspak mirë gjatë kësaj dite, për shkak se do të jetoni konflikte dhe ndjesi negative. Ju pret një ditë e lodhshme dhe e ngarkuar. Këshillohet që t’i kushtoni më shumë kohë njeriut tuaj të zemrës, në mënyrë që të mos shënohen humbje të parikuperueshme.

Shigjetari

Gjatë kësaj të enjteje do të keni mundësi për të bërë rikuperime në sferën profesionale. Puna gjatë muajve të fundit iu ka shkaktuar probleme, por tashmë do të keni mundësi që të merrni një lajm të mirë dhe një konfirmim që do ju qetësonte. Në dashuri do të ketë rikuperim!

Bricjapi

Kjo është një ditë gjatë së cilës mund të ketë probleme të vogla që ju bezdisin. Me gjasë do të përballeni edhe me probleme të mbetura pezull dhe çështje që kërkojnë zgjidhje në dashuri.Bëjini sytë katër dhe mendohuni mirë.

Ujori

Do të përballeni me një sërë ndryshimesh në sferën profesionale, ku do të ketë bashkëpunime që do të shkojnë drejt fundit, ose vonesa dhe projekte që duhet të marrin drejtim. Mos e merrni çdo gjë negativisht, pasi bëhet fjalë për një fazë transformimi e cila mund të ofrojë zgjidhje të reja. Nga ana tjetër duhet të mundoheni që të mos shpenzoni shumë dhe ti mbani financat nën kontroll.

Peshqit

Mund të përballeni me kundërshti në sferën profesionale, por edhe me kritika. Nuk duhet të mërziteni, pasi në fund do arrini të tregoni se sa vleni.


Current track

Title

Artist

Background