Franca shemb shpresat për negociatata. Ja kur do të jenë gati Shqipëria dhe Maqedonia e Veriut!

Written by on 11/10/2019

Franca duket se ka në plan të shembë shpresat për hapjen e negociatave duke deklaruar se Shqipëria dhe Maqedonia e Veriut nuk janë gati. Burimet diplomatike kanë thënë se Parisi e kas bërë të qartë tek anëtarët e tjerë të unionit, qëndrimin e tij kundër. “Negociatat nuk mund të hapen në tetor të 2019-ës., do të duhet të bëjmë një rivlerësim në vitin 2020.


Current track

Title

Artist

Background