Fituesja e Eurovizionit ofendon  Eleni Foureiran ! 

Written by on 24/05/2018

Fituesja e ‘Eurovizionit’ i dhuroi shtetit të saj fitoren pas 20 viteve, mirëpo në intervistën e saj të parë pas kthimit në vendlindje, Netta Barzilai është shprehur se nuk e kishte pritur fitoren. Ajo ka treguar se pretendentja kryesore për të fituar ishte Eleni Foureira, sepse sot vlerësohen ato që të kënaqin sytë dhe jo veshë.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist

Background