Gianna Nannini ne 18 prill Bari

Event info
Date: 18/04/2018
Details

Gianna Nannini ne 18 prill Bari

 

Gianna Nannini do te jete kete vit ne  Fenomenale Il Tour. Pas publikimit te albumitr te ri  “Amore Gigante”,dhe suksesit te kenges se pare “Fenomenale”, Gianna Nannini publikoi kalendarin e koncerteve qe do te mbaje gjate muajit mars dhe prill ne diosa qytetet italialne. Te gjithe e duam Gianan ndaj mund ta ndjjekim kete here nga afer 29 mars ne Unipol Arena ne Bolonja ose ne 18 prill ne BAri te italise . Nje bilete koncerti per Gianana Nanuinin nis nga 55 euro.

Current track

Title

Artist

Background