Enrique Iglesias në Athinë më 10 maj

Event info
Date: 10/05/2018
Details

Enrique Iglesias në Athinë më 10 maj

 

Bashkë me këngët e reja që po bejne namin ne chartet latine te kengeve , këngatri Enrique Iglesias do të realizojë mbi 10 koncerte live këtë periudhë në Europë. Pavarësisht që prej shumë vitesh jeton në Miami , Florida të SHBA, ai më së shumti këndon në vendlindjen e tij, në Madrid.

 

Turneu ka nisur me 15 mars nga Budapesti, per te vazhduar me pas ne Brazil dhe Argjentine ku ndodhet momentalisht, ndersa ne muajin ma jai do viej serish ne Europe.

Me date 7 maj do kendoje ne Prage et Ceksie ndersa me 10 maj do te jeet ne kryeqytetin grek Athine. Ai do te kendoje ne stadiumin Oaka dhe cmimi I biletave nis nga 70 euro.

 

Current track

Title

Artist

Background