Destinacioni i preferuar alpin, gati për të mirëpritur turistët!

Written by on 08/11/2019

Puka është kthyer tashmë në një destinacion turistik, duke ofruar për vizitorët për një peisazh të harmonishëm alpin.Të apasionuarit pas natyrës dhe aventurës, tashmë mund të eksplorojnë bukuritë e qytetit verilindor përmes shënjimit të shtigjeve turistike. Rreth  107 kilometër shtigje turistike janë përuarur , në bashkëpunim të organizatës “AgroPuka” dhe Yunus Social Business Balkans”.Puka është një nga zonat më të begata të Shqipërisë turistike.


Current track

Title

Artist

Background