Del në treg Iphone-i i ri dhe të gjithë mund të kenë një të tillë!

Written by on 24/01/2020

Iphone-i i lirë që është përfolur për muaj me radhë, do të hyjë në prodhim në muajin shkurt dhe kompnia do ta zbulojë për publikun në mars. Lajmin e ka bërë të ditur agjencia “Bloomberg” e cila citon persona pranë Apple.Pajisja do të jetë Iphone me kosto të ulët pas Iphone SE të vitit 2016. Procesori do të jetë më i fuqishmi i Apple dhe nuk do të ketë njohjen e fytyrës si telefoni aktual.


Current track

Title

Artist

Background