Chrissy  Teigen behet nene per here te dyte .

Written by on 17/05/2018

Modelja dhe moderatorja e famshme Chrissy Teigen ditën e djeshme ka sjellë në jetë fëmijën e saj të dytë që është djalë.

Ajo ka postuar një status në rrjetin social Twitter ku shkruan: “Dikush është këtu”. Chrissy vetëm pak ditë më parë tregoi se është e lodhur nga shtatzënia dhe priste me padurim të mbante në krah djalin e saj.

Bukuroshja dhe John Legend të dy 39-vjeç janë prindër edhe të vogëlushes Luna e cila megjithëse vetëm 2-vjeçe është e gëzuar që u bë me vëlla.

 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist

Background