Dimitri Vegas & Like Mike vs. Carnage – All The Things She Said (OFFICIAL Original Mix)

Created on 14/10/2019

Dimitri Vegas & Like Mike janë vëllezërit më të famshëm  belg të EDM.

Producentët dhe Dj e talentuar kanë sjellë gjithmonë këngë që janë bërë hitre të menjëhershmedhe të cilat kanë zënë kreun e shumë toplistave muzikore në të gjithë botën. Kjo ka bërë që 2015 ata të renditeshin të parën në listën e Dj Magazine ndër  100 Dj më të mirë në botë. 

Ndërsa në 2014, 2016, 2017 dhe 2018 ata ishin në vendin e dytë të kësaj liste.

Mesa duket edhe këtë vit ata janë pretendetët e vendit të parë pasi kanë sjellë dhjetra hite. i radhës është remake  i një prej hiteve të dyshes ruse Tatu, “All the Things She Said”!

  • Chart track

    1

    -1

    Dimitri Vegas & Like Mike vs. Carnage - All The Things She Said (OFFICIAL Original Mix)

    Dimitri Vegas & Like Mike vs. Carnage

Current track

Title

Artist

Background