Who Is It?

Olsi Bylyku në “Who is it ?” : Kam qarë pasi kam parë një film romantik me familjen. Në lojën e përgatitur nga Mister X në puntatën e dytë të “Who is it ?”, ku i ftuar ishte Olsi Bylyku, artisti ka pranuar se i ka ndodhur të qajë pasi ka parë një film romantik. [...]
Olsy Bylyku në “Who is it ?” : Me fillimin e “BE Coffee” kam menduar të përdor dhe Xanax ! Të premten që lamë pas, i ftuar në “Who is it”, në Radio Travel ishte Olsi Bylyku. Personazhi i njohur ju bashkua moderatorit misterioz për një bisedë të këndshme mbrëmjeje. Artisit foli pak rreth fillimeve [...]

Emisioni enigmatik I mbremjes ne Radio Travel Nen moderimin e nje personazhi te njohur mediatik por qe do te moderoje i maskuar, “Who Is It” do tju ftoje te zbuloni identitetin e nje personazhi te njohur VIP nepermjet pyetjeve te drejtperdrejta apo indirekte nga moderatori. Intervista me personazhin VIP rreth deshirave dhe hobi-t e tij […]

NIKO KOMANI NE WHO IS IT ? : MUND TE JEM I DHUNSHEM KUR SHOH FENOMENE BULLIZMI. http://radiotravel.al/wp-content/uploads/2018/11/Niko-Komani.mp4 Mbrëmjen që lamë pas, startoi programi më i ri në “Radio Travel”. I mbuluar me mister dhe enigmë në orën ë9:00, prezantuesi misterioz I këtij radio-shoë paralajmëroi se pas pak do ti bashkohej një i ftuar specail. [...]

Current track

Title

Artist

Background