Weekend Destinatios

Paketa per te festuar vitin e ri ne Avala Resort me 4 yje ne Budva me oferta speciale. Paketat perfshijne akomodimin per 2 nete me mengjes dhe darke buffet te hapur. Darken festive te Vitit te Ri si dhe Brunch time me daten 1 Janar. Parkim dhe WiFi falas , perdorim I lire I Pishines [...]
Paketa ekskluzive per te kaluar krishlindjet ne Avala Resort me 4 yje ne Budva Paketa perfshin akomodimin per  dy nete ne dhome dyshe ne periudhen 21 deri 28 Dhjetor Pije mirseardhjeje, mengjes dhe darke te perfshire , Upgrade te dhomes me pamje nga deti ne varesi te disponibilitetit 20% zbritje per restorantet Ala Carte dhe [...]
Sllovenia, nje vend dinamik i pasur me histori dhe natyre magjepsese Nga Lubjana në Ptuj, nga Bled në Pirano, një vend dinamik i pasur me histori dhe natyrë magjepsëse, Sllovenia ka përfaqësuar gjithnjë një udhëkryq kombesh nga Alpet në Adriatik, nga Carso tek Pianura Pannonica, një ndërthurje historike dhe kulturore që reflektohet në pasurinë kulturore [...]

Shqiperia po shnderrohet çdo dite e me shume nga nje destinacion i panjohur dhe i pazbuluar, ne nje pike referimi gjithmone dhe me terheqese per turistet, ka pohuar Kryeministri i vendit, i cili ka marre pjese dje pasdite ne inaugurimin e Premium Beach Hotel ne Golem te Durresit. Duke vleresuar politikat e qeverise per turizmin […]


Current track

Title

Artist

Background