Travel Report

Bashkia e Gramshit është në përgatitjet e fundit  për edicionin e tretë të Natyra Fest 2019! Në një lidhje të drejtpërdrejtë me Radio Travel, Ergita Kaso nga Bashkia Gramsh,  us hpreh se ky event synon të lidhë më shumë qytetarët nga e gjithë Shqipëria me natyrën, të krijojë alternativa të reja për të njohur qytetin, […]

Workshop-I i Vas Tour vazhdon në PREMIUM BEACH HOTEL, dhe pjesëmarrësit duket se janë të kënaqur me rezultatet e tij. Ky fillimi sezon do të vijë me informacione dhe me “fortifikime’, nga ana e agjensive turistike . Oki Hodzic, përfaqësues i Oki Air, është shprehur për Radio Travel ,se bashkëpunimi turistik mes Tiranës dhe Podgoricës […]

Kordinatorja e eventit më të rëndësishëm turistik “Vas Travel Workshop”, Znjsh.Ina Cenolli, pohoi për Radio Travel se ky aktivitet i ka  kaluar të gjitha pritshmëritë! Në një lidhje të drejtpërdrejtë me Radio Travel, ajo u shpreh se Workshopi ka bërë bashkë ekspozues nga vende te ndryshme të botës dhe një numër të madh agjencish shqiptare […]

Në PREMIUM BEACH HOTEL , workshop-i i Vas tour duket se po ecën në hapa të sigurtë. Promovimet më më rëndësi kanë mahnitur të pranishmit por edhe rezervimet duket se do të kënë premisa të larta këtë vit. “Rixos Premium Tekirova”, me përfsaqësuese drejtoreshën e shitjeve znj Derya Tunckiran ka patur një lidhje të drejtpërdrejtë […]

Promovimi i hoteleve më me rëndësi vazhdon të befasojë pjesëmarrësit e Workshop-it. Pasqyrimi i shërbimeve profesionale  dhe destinacioneve më të mëdha bëhet në cdo orë edhe më interesant. Radio Travel në lidhje të drejtëpërdrejtë me përfaqësuesin e agjensisë greke “MOUZENIDIS Group”, Achilleas Michailidis, ka zbuluar detaje të reja për nisjen e një sezoni të ri […]

Gloria hotels and Resort, nje nga resorted me te mire ne zonen e Antalyas  nuk mund ti mungonte panairit me te madh te turizmit ne Shqiperi – Vas Travel Workshop. Ne nje lidhje direkte me Radio Travel znj Gamze Efe Akgoeren, menaxhere  e shitjeve ne Gloria Serenity u shpreh e entuziazmuar me pjesemarrjen ne Workshop […]

Ne eventin e organizuar sot nga Vas Tour Operator, ku marrin pjese perfaqesues te hoteleve nga vende te ndryshme te botes, nje vend te rendesishem ze edhe atraksioni me I madh turistik veror per Shqiperine, Turqia. Ne kuader te bashkepunimit te Vas Tour Operator me Resortet me te mira te Antalias ndodhen ne Shqiperi perfaqesuesit […]

Vas tour  Operator ka organizuar ngjarjen me te madhe ne industrine e turizmit  “Vas Travel Workshop”, e cila i  jep mundesi promovimi destinacioneve me te kerkuara nga turistet  shqiptare. Mundësitë e promovimit dhe shitjet vijnë nga 30 ekspozues të vendeve të ndryshme si: Turqia, Egjipti, Greqia  e Maqedonia. Workshop-i po organizohet në mjediset e “Premium […]

Ambasadori i Egjiptit në Shqipëri, entuziast për mardhënien turistike Shqipëri-Egjipt! Nderkohe qe Workshop-i i organizuar nga Vas tour Operator vazhdon  te vizitohet me interes te larte nga agjensite turistike shqiptare, interesi me i madh  mbetet  tek 2 destinacionet e reja te Egjiptit qe Vas Tour ofron kete vit me fluturime Charter per ne Hurghada dhe […]

Enver Mehmeti: Vas Travel Workshop, pikëtakimi i opëratorëve nga e gjithë bota Operatori më i madh në Shqipëri Vas Tour po organizon në Premium Beach Hotel, një prej panaireve me të mëdhenj të turizmit me operatorë nga vende të ndryshme si Turqia, Egjipti, Greqia dhe Maqedonia! Në një lidhje të drejtpërdrejtë me Radio Travel, CEO […]


Current track

Title

Artist

Background