Travel Club

Page: 2

Prag-Shën Valentini! Sa kushton dashuria? Jemi në prag Shën Valentin dhe për koston e dhuratave më të preferuara folëm sot në Travel Club, me gazetaren e Monitor, Deada Hyka. Deada sapo ka bërë një studim në kryeqytet sa i përket shpenzimeve që bëjnë ciftet e reja për këtë festë . Përveç luleve dhe ëmbëlsirave perfshihet […]

Nga 20 Dhjetori Cineplexx eshte tashme eshe ne QTU “2 me mire se 1” Ne studio sot per te na folur per hapjen e 4 sallave te reja me kapacitet 800 vende te Cineplexx ne QTU, ishte Menaxherja e Marketingut te Cineplexx TEG dhe QTU Znj Ingrid Xhaja Oferta e dites se hapjes per te […]

Sot ne Travel Club ishim me Znj. Elona Shima nga BKTZnj Shima foli per menyrat alternative me te cilat mund te operoni me llogarine tuaj bankare si dhe te kryeni pagesa online njesoj sikur te jeni vete ne sportelin e Bankes por me ndryshimin e madh qe keto veprime mund ti kryeni thjesh, kudo, lehte [...]
Sot ne Travel Club ishim me Z. Erion Radomi, Drejtor i Sigurimit te Shendetit ne Kompanine e Sigurimeve Altantik. Pervec pershkrimit te produkteve dhe rendesise se sigurimit te makines, prones dhe shendetit, Z. Radomi prezantoi edhe nje aplikacion te ri qe eshte risi per tregun e sigurimeve ne Shqiperi. Tashme ju mund te shkarkoni aplikacionin [...]
Sot ne Travel Club ishim me Z. Matteo Petrotta , Drejtor i Pergjithshem i Sicily by Car Albania. Sicily by Car eshte kompania me e madhe e Rent a Car ne Itali dhe prej 2 vjetesh eshte prezente edhe ne Shqiperi me zyrat e saj ne Tirane, Rinas, Vlore, Sarande dhe se fundmi edhe ne [...]

Sot paradite ne emisionin “Travel Club” ishim ne Hotel Colosseo ne Tirane per te pare ofertat qe ky Hotel me 4 yje ka pergatitur per te gjithe ata qe duan te kalojne Krishtlindje dhe nje mbremje te Vitit te Ri magjepsese dhe plot shkelqim me nje menu te variueshme dhe plot shije. Ne lidhje telefonike […]

Sot ne emisionin e paradites ne “Travel Club” ne Radio Travel ishin te ftuar per te folur mni ofertat e fundvitit menaxherja e shitjeve te Brunes Znj Marjola Dervishi dhe arkitekti prane kesaj kompanie Z. Bledar Pershpali. Gjate bisedes me Aden dhe Jolen, (drejtueset e emisionit) Marjola prezantoi ofertat me ulje fantastike qe Brunes ofron […]

Me daten 14 dhe 15 Dhjetor zhvillohet per here te pare nje panair i mirefillte bukurie dhe kozmetike ne Shqiperi. Do te jete pikerisht qendra e panaireve te kryeqytetit EXPOCITY e cila do te organizoje kete event kete Dhjetor ne datat 14 dhe 15. E ftuar ne emisionin i cili pasqyron eventet e aferme ne […]

Sot ne “Travel Club” kishim te ftuar Menaxheren e AIBA Group, Znj Bora Cepeli e cila foli per ofertat e shumta qe kompanite e ketij grupi ofrojne kete fundvit. Vemendja kryesore u perqendrua tek Shorteu i Madh i 12 Janarit ne Ecomarket i cili ben pjese te gjithe ata qe bejne te pakten 1.000 Leke […]

ADMC International është një kompani ndërtimi/punësimi/projektimi e shtrirë në vendet më të zhvilluara të botës si Emiratet e Bashkuara (Dubai), Qatar ( Doha ), Florida ( USA) dhe ne Shqiperi qe prej vitit 2014. E ftuar ne studion e Travel Club ne Radio Travel ishte Orneda Raufi, Menaxhere e Burimeve Njerezore prane ADMC International Albania, […]


Current track

Title

Artist

Background