Travel Club

Page: 10

  Live ne Travel Club me @tomikallanxhi, nga Big Media Expert ! Sot ne Diten Boterore te Fjalekalimeve folem per Pesë gjigantët amerikanë të Internetit -Amazon, Facebook, Microsoft, Apple dhe Google –sa te sigurt dhe sa te rrezikuar jemi !   Tomi Kallanxhi: Ne ditet e sotme keta gjigande te internetit dinë gjithçka për ty. […]


Current track

Title

Artist

Background