Shows

Thirty Seconds To Mars- “Rescue Me”   “Më shpëtoni nga demonët në mendjen time”. Kjo është ajo që Jared Leto këndon në këngën “Rescue Me” se bashke me shoket e grupit Thurty Seconds To Mars. Kenga do te behet pjese e albumit te  ardhshëm të grupit i quajtur “AMERICA”. Ky album permban gjithashtu dhe kenge […]

Shqiperia po shnderrohet çdo dite e me shume nga nje destinacion i panjohur dhe i pazbuluar, ne nje pike referimi gjithmone dhe me terheqese per turistet, ka pohuar Kryeministri i vendit, i cili ka marre pjese dje pasdite ne inaugurimin e Premium Beach Hotel ne Golem te Durresit. Duke vleresuar politikat e qeverise per turizmin […]

Iva Tiço: Me shume se mami me do … Gezetarja e njohur Iva Tiço e ftuar sot ne emisionin Travel Club ne Radio Travel rrefeu pasionin e saj per udhetimet por jo vetem. Te udhetosh eshte kosto por cdo udhetim te pasuron ne te gjitha dimensionet, u shpreh Iva. Destinacionet e fundit qe ka vizituar […]


Radio Travel

Radio Travel

Current track
TITLE
ARTIST

Background