Show Bizz

Page: 4

Shqipëria arriti të kualifikohet në finalen e Eurovision falë performancës së shkëlqyer të Eugent Bushpepës. Ndërkohë edhe Italia kaloi menjëherë në finale. Dhe mes duket Ermal Meta dhe Eugent Bushpepa, dy nga shqiptarët që janë në Eurovizion janë takuar sëbashku dhe kanë bërë shqiponjën. Kaq ka mjaftuar që të gjithë fansat të shpërthejnë në komente […]


Radio Travel

Radio Travel

Current track
TITLE
ARTIST

Background