Pop Sugar

Pop Sugar kete te shtune kishte te ftuar ish Miss, Show Girl, Prezantuese, moderatoren sportive Hygerta Sako Me Ronin dhe Ksenjen , Hygerta zbuloi shume "te fshehta" me dhe pa sheqer :)  
Emisioni argetues i fundjaves. Te ftuar emrat me te njohur te Show Bizz-it shqiptar Thashetheme, te thena e te pathena!

Iva Tiço: Me shume se mami me do … Gezetarja e njohur Iva Tiço e ftuar sot ne emisionin Travel Club ne Radio Travel rrefeu pasionin e saj per udhetimet por jo vetem. Te udhetosh eshte kosto por cdo udhetim te pasuron ne te gjitha dimensionet, u shpreh Iva. Destinacionet e fundit qe ka vizituar […]


Current track

Title

Artist

Background