Pm Drive

Page: 6

Këngëtarja e famshme Cheryl u shfaq e mahnitshme me një fustan të bardhë në Festivalin e Filmit në Kanë. Ajo u rikthye në këtë event për herë të parë pas dy vitesh dhe për këtë fakt gjendej në ankth. Teksa ka shkëlqyer me paraqitjen e saj të gjithë po pyesnin se ku është Liam Payne. […]

Por thashethemet për një ribashkim mes tyre u përgënjeshtruan nga vet modelja.  Ish-çifti, i cili u nda në vitin 2016, u fotografua duke u puthur në mënyrë pasionante në festën e të famshmëve, “Magnum x Alexander Wang” në Kanë, mbrëmjen e së enjtes.  Duket se ata tashmë janë rikthyer dhe nuk e mohojnë dot më. 

Këngëtarja Rosela Gjylbegu, ishte sot e ftuar në emisionin Ëeekend Lovers në Radio Travel si anëtrae e jurisë profesioniste shqiptare te muzikës, e cila do të vlerësojë dhe japë pikët për këngët konkurruese në Eurovizion. Ajo u shpreh se pavarësisht të gjithave mbrëmja e sotme duhet shijuar në maksimum sepse është një rastësi e paimagjinueshme […]

Fituesja e ‘Eurovizionit’ i dhuroi shtetit të saj fitoren pas 20 viteve, mirëpo në intervistën e saj të parë pas kthimit në vendlindje, Netta Barzilai është shprehur se nuk e kishte pritur fitoren. Ajo ka treguar se pretendentja kryesore për të fituar ishte Eleni Foureira, sepse sot vlerësohen ato që të kënaqin sytë dhe jo […]

Cifti  i famshëm ika dhene  fund zyrtarisht lidhjes së tyre.Po flasim per Mac Miller dhe Ariana Grande . Dy artistët njihen që në moshën 19-vjeçare dhe Ariana është shprehur se gjithmonë e kanë dashur dhe mbështetur njëri-tjetrin por jeta e tyre shumë e ngarkuar profesiolalisht dhe  nuk i lejon që të kenë një lidhje të […]

Së fundmi ka qenë në qendër të vëmendjes dhe kjo, pasi pranoi eksperiencën e saj si biseksuale e pasqyruar përmes këngës “Girls”. Në Instagram, Rita Ora ka bërë një postim që ka ngjallur shumë dyshime tek fansat. Një foto e fytyrës në të cilën shihej një fasho mbi hunde dhe të shumtë ishin ata që […]

Ajo është zyrtarisht përfaqësuesja e Qipros për këtë vit në Eurovizion. Mediat greke kanë shkruar dhe kanë publikuar foto të këngëtares me futbollistin spanjoll Alberto Botia. Ajo duket në plazh duke përqafuar të dashurin e saj. Fotot le te flasin me teper .  

Aktori i famshëm i “Deadpool” në një intervistë të dhënë së fundmi për emisionin e Lorraine ka pranuar për herë të parë publikisht se vuan nga ankthi. Edhe pse gjithmonë jemi mësuar ta shohim duke bërë humor nëpër intervista dhe sidomos në rrjetet sociale, aktori thekson se asgjë nuk është ashtu siç duket në ekran […]

Ndryshe nga pjesa tjetër e çifteve që mezi presin të grumbullojnë dhurata, princ Harry dhe Meghan Markle po kthejnë mbrapsht të gjitha dhuratat që u janë dhënë për dasmën e tyre dhe shuma e tyre shkon 9 milion dollarë! Duka dhe dukesha e Sussex thuhet se morën me miliona dhurata me vlera marramendëse , por […]

Dy javë më parë ai u bë baba për herë të tretë e gjithashtu zbuloi të vërtetën tronditëse të jetës së tij ku ka parë mamanë teksa tentonte të vetëvritej. Duket se Dwayne Johnson në jetën reale nuk ka asgjë të ngjashme me ‘The Rock’ dhe është shumë i lumtur për këtë fakt. Në një […]


Radio Travel

Radio Travel

Current track
TITLE
ARTIST

Background