Pm Drive

Page: 2

Modelja dhe moderatorja e famshme Chrissy Teigen ditën e djeshme ka sjellë në jetë fëmijën e saj të dytë që është djalë. Ajo ka postuar një status në rrjetin social Twitter ku shkruan: “Dikush është këtu”. Chrissy vetëm pak ditë më parë tregoi se është e lodhur nga shtatzënia dhe priste me padurim të mbante […]

Bella Hadid duket e mrekullueshme në kopertinën “Harper’ Bazaar”.  Ajo duket se ka realizuar një set fotografik mjaft sensual për këtë revistë.  Pjesmarrjen në këtë revistë e ka bërë të dituar vetë modelja e cila u shpreh se kjo ishte kopertina e saj e parë, për këtë revistë.   

0 0

17/05/2018

 Vajza e paralizuar fillon te ece per   Rita oren … Sa moment i bukur! Rita Ora ka nisur turin e saj muzikor “Girls” dhe po ecën mjaft mire. Në koncertin e djeshëm ka takuar një fanse të veçantë, e cila është rikthyer pas 5 vitesh për t`i mbajtur premtimin Rita Orës. Kjo fanse është e […]

Modelja  e famshme shqiptare Emina Cunmulaj e cila prej vitesh jeton në Shtetet e Bashkuara është pak ditë para lindjes së fëmijës së saj të dytë. Emina e cila gjithashtu është mamaja e një vajze të quajtur Ella Faria me anë të një postimi në Instagram i ka bërë një premtim shumë patriotik. Teksa ka postuar […]

Të dyja i përkasin botës së televizionit. Bëhet fjalë për Norën dhe për Klaudja Pepën.  Por nga një foto e postuar nga balerina, vërehet se vajzat janë duke bashkëpunuar së bashku.  Ato u panë në një sallë baleti teksa realizonin statura të njëjta.  Mos vallë Nora do jetë duke realizuar një videoklip te ri. Presim […]

I riu që bëri skandal në Festivalin Europian të Këngës, Eurovision është një shqiptar me nënshtetësi britanike.  Konstanin Bouki është rreth 30 vjeç.  Ai prej disa viteve  ka emigruar në Londër dhe ka kohë që e thërret veten filozof, reper dhe adhuron Che Guevaran.  Ai deklaroi për një intervistë  se gjesti i tij ka ardhur […]

Khloe Kardashian duket se është lodhur nga kritikat dhe nga njerëzit përreth të cilët gjithmonë i thonë se çfarë duhet të bëjë. Me anë të një postimi në rrjetet sociale ajo ka vendosur të thyejë heshtjen për herë të parë që pas tradhëtisë së partnerit me 5 vajza dhe lindjes së bebushes. Ajo u shpreh […]

Nikki Bella e habitur i është përgjigjur John Cena-s, pasi ky i fundi pranoi se dëshiron të martohet me të dhe të kenë fëmijë së bashku. Rrëfimi i tij erdhi disa javë pasi ata u ndanë për të njejtën arsye. Yjet e “WWE”, të cilët kanë qenë në një lidhje prej 6 vitesh duhet të […]

  Bleona Qereti ka vetëm pak javë që ka publikuar këngën e saj më të re me titullin “Wicked Love”. Kenga eshte mjaft e kercyeshme dhe si duket kjo këngë u ka përlqyer edhe amerikanëve. Kjo ka bërë që Bleona të renditet në vendin e #30 në Billoboard Dance Club Songs. Por e dini çfarë? […]

Kapuçinot me imazhin e Harry dhe Meghan që dominojnë mbi shkumë; flamujt anglezë me dy bashkëshortët e ardhshëm të qeshur në qendër. Por, edhe ëmbëlsira, maska për t’u vendosur në fytyrë për ditën e madhe, lodra prej pellushi dhe deri tek lojërat Lego që riprodhojnë të gjithë kështjellën Windsor me të gjithë protagonistët e saj. […]


Radio Travel

Radio Travel

Current track
TITLE
ARTIST

Background