Pm Drive

Këngëtarja, kërcimtarja dhe aktorja e famshme Jennifer Lopez njihet për historitë e saj të bujshme të dashurisë. Marrëdhënia e saj me Ben Affleck do të mbetet një ndër më të paharrueshmet po ashtu edhe martesa 8-vjeçare me Marc Anthony. Edhe pse çifti u ndanë në vitin 2011 ata kanë 2 fëmijë të bukur dhe ende […]

Rita Ora vetëm para pak ditësh i kërkoi falje fansave të saj dhe antarëve të komunitetit LGBT nëse kishte lënduar ndokënd me këngën e saj të fundit “Girls”,por mesa duket mbrëmë i vuri të gjitha sfidat dhe shqetësimet e kohëve të fundit pas krahëve dhe dha një performancë eletrizuese në Akademinë 02 Brixton në Londër. […]

Disa sende të këngëtarit Prince, i cili ka vdekur në vitin 2016, kanë dalë në ankand në New York. Në mesin e tyre është shitur edhe një kitare e verdhë për 225 mijë dollarë. Në mesin e gjërave të tjera të cilat po ashtu janë shitur është një kostum i kaltër, i cili është shitur […]

Ceremonia, ku nipi i Mbretëreshës, i gjashti në linjën e fronit, u betua për dashuri dhe nderim të ish-aktores, u ndoq nga miliona njerëz në të gjithë botën. Por, mijëra të tjerë kanë preferuar që të jenë pranë kësaj ceremonie dhe kanë shkuar në Berkshire që në orët e para të mëngjesit. Disa të tjerë […]

Ditë më parë nisën spekulimet se Brad Pitt dhe Jennifer Aniston do të bashkëjetojnë madje ata kanë biseduar edhe për të patur një fëmijë së bashku. E teksa ish-bashkëshortët ndezin zjarret e vjetra të dashurisë, Justin Theroux duket se ka nisur një romancë me mikeshën e Aniston, Selena Gomez. Burime pranë aktorit kanë treguar për […]

Është 48-vjeçare dhe vazhdon të jetë në një super formë fizike duke u bërë kështu një nga divat më në zë të Hollywood-it. Jennifer Lopez, së fundmi ka premtuar të lancojë klipin e saj të ri me titull “Dinero” në bashkëpunim me Cardi B dhe Dj Khaled. Ndonëse titulli i këngës lidhet me paratë këtë […]

Pink është një nga këngëtaret më rebele dhe që gjithnjë ka thyer tabutë me tipin e saj shumë të drejtëpërdrejtë dhe humorin e hollë. Por dikush në Twitter e ka quajtur Pinkun “plakë” dhe këngëtarja nuk ja ka kursyer përgjigjen. “Aq plakë sa tani nuk duhet të quhet më Pink (rozë) por Purple (lejla)”, shkruante […]

Duket se Meghan Markle ka vendosur mbas krahëve, dramën që ndodhi me familjen e saj. Ajo është nisur për të marrë nënën e saj për tu takuar me Mbretëreshën. Pas një sërë pengesash nga familja e saj, duket se Meghan është duke bërë përgatitjet e fundit të cermonisë së saj.  Gjysmë vëllai i saj, Thomas […]

Adrian Gaxha ka shënuar rikthimin e fuqishëm të tij në skenë.  Kënga e tij më e fundit ishte “Lujmi krejt” në bashkëpunim me Onat, e cila vetëm 3 javë pas publikimit në You Tube ka arritur mbi 7 milionë klikime. Pas suksesit të kësaj kënge këngëtari ka marrë një çmim mirënjohjeje nga kanali zyrtar i […]

Gezimi i parë për të, fryti i dashurisë me bashkëshorten e tij, erdhi në jetë. Futbollisti i kombëtares shqiptare të futbollit Ansi Agolli, është bërë baba për herë të parë. Lajmin e ka ndarë me të gjithë ndjekësit e tij në rrjetet sociale, ku ka zbuluar një portret të ëmbël familjar, ndërsa shihet me të […]


Radio Travel

Radio Travel

Current track
TITLE
ARTIST

Background