Mix&Shake

Sonila Hyseni, një guide e hiking për Shqipërinë na prezantoi me pikat më të afërta me Tiranën, të cilat ne mund ti vizitojmë sapo të përfundojë vetëizolimi dhe shpjegoi sesi arrihet në këto destinacione e çfarë duhet të kemi parasysh. Për Sonilën kjo periudhë ka qënë e vështirë pasi i ka munguar natyra dhe dielli.

Tenori i ri dhe i talentuar, Gerald Murrja zgjodhi që këto ditë të risjellë “Për ty  Shqipëri” si dhe na tregoi që pas karantinës do të vazhdojë rrugëtimin e tij muzikor në shtetin gjerman për të plotësuar edhe formimin e tij artistik. Subscribe kanalin tone ne youtube dhe ndiqni videon e plote

Mario Butsi, barista dhe specialist i njohur I kafes solli në Mix & Shake një recetë koktejli ndryshe për të na treguar alternativat që kemi për një pijë mbrëmjeje ku përfshihet dhe kafja. Mario gjithashtu pohoi se konsumimi i kafes turke është mundësi e mirë për të zëvendësuar ekspresin me të cilin ishim mësuar. Ndiqni […]

Emisioni i mbremjes ne Premium Channel dhe Radio Travel solli ne nje interviste live disa këshilla nga blogere Rina Kuqo për të ndryshuar dhe organizuar garderobën tuaj në ditët e vetëizolimit. Rina na tregoi që këto ditë për të kanë qënë frymëzim dhe koha i ka shërbyer për të takuar familjen e saj dhe të […]


Current track

Title

Artist

Background