Event Report

Milan piketon zëvendësuesin e Higuain Sulmuesi Argjentinas është duke kaluar një periudhë të errët te skuadra e Milanit. U transferua nga Juventus si sulmuesi i duhur me plot eksperiencë për të mbajtur peshën e sulmit kuqezi. Por në asnjë moment të vetëm lojtari nuk ka arritur të dalë në lojën e tij ashtu siç e […]

Sot ne Expocity Albania do te organizohet Panairi i Ndertimit, Planifikimit Urban dhe Arkitektures. Ky panair eshte konceptuar qe te dimensionohet jo vetem si ekspozim por edhe si nje mundesi per tu bere pjese e zhvillimeve te industrise se ndertimit, botes se arkitektures dhe planifikimit urban ne nivel kombetar edhe rajonal. Ne tremujorin e pare [...]

  Kete fundjave nje event interesant do te mbahet ne kalane e Krujes e me sakte tek qendra e pritjes se vizitoreve “Kruja Hospitality”. Ne nje lidhje te drejtperdrejte telefonike ne Radio Travel me Alborent Ramen nga kjo qender mesuam se sot ne mbremje do te kete nje koncert rock me pjesmarrje artiste te njohur […]

Sot ne White City Resort na priti menaxheri i pergjithshem i ketij resorti, i cili na prezantoi shkurtimisht ate cfare ky resort ofron dhe ofertat me te mira per pushuesit Shqiptare. @vas.al #joinuslovevas  


Current track

Title

Artist

Background