Big In Tour

Christina Aguilera eshte rikthyer me turneun e saj te pare muzikor pas nje dekade shkeputjeje. Turneu do te quhet Liberation Tour, ashtu si titulli i albumit te saj te 8 ne radhe. Ajo ka nisur me koncerte ne Florida dhe do te vazhdoje ne te gjithe Ameriken e Veriut me mebshtetjen e Big Boy. Datat […]

Mjafton të përmendim “Shut Up”, Boom Boom Pow” , “I Gotta Feeling”, apo “The Time (Dirty Bit)” për të kuptuar se sa të sukseshëm dhe se sa shumë bileta shiten për një koncertet live të Black Eyed Peas. Grupi I cili ka me shume se 20 vite ne skene do të jetë në disa koncerte […]

  I ftuar ne Radio Travel me rastin e koncertit recital qe do te mbaje se shpejti ne Tirane , kengetari i dashur per publikun Shpat Deda rrefeu disa prej detajeve te eventit qe do te mbahet me 12 tetor tek Amfiteatri i Liqenit Artificial dhe projektet e tij aktuale. Ne studio me moderatoren Jola […]

  Dren Abazi bashke me Zig Zag Orchestren rikthehet ne Tirane per nje koncert te radhes. Koncerti do te mbahet ne Amfiteatrin e Tiranes me 27 shtator. “Mbreti i nates” mban titullin koncerti i cili ne skene do ta nxjerre Dren Abazin bashke me repertorin e tij te mahnitshem. I ftuar ne Radio Travel, kantautori […]

“Elita 5”, grupi legjendar i muzikes rock do te mbaje nje koncert ne Tirane tek Amfiteatri i Liqenit Artificial me date 7 shtator. I ftuar ne studion e Radio Travel, z.Arian Sukniqi , Drejtori Artistik i Amfiteatrit na zbuloi disa nga detajet e koncertit qe po pritet me interes te madh dhe padurim nga fansat [...]

Current track

Title

Artist

Background