Black Eyed Peas , live në Barcelone më 3 korrik

Written by on 14/05/2019

Mjafton të përmendim “Shut Up”, Boom Boom Pow” , “I Gotta Feeling”, apo “The Time (Dirty Bit)” për të kuptuar se sa të sukseshëm dhe se sa shumë bileta shiten për një koncertet live të Black Eyed Peas.

Grupi I cili ka me shume se 20 vite ne skene do të jetë në disa koncerte live në vende të ndryshme të botës. Pavarësisht se vokalistja dhe i vetmi ze femer i tyre Fergie ëshët larguar nga grupi pasi është përqëndruar më shumë të karriera solo, kjo nuk e ka penguar pjesën tjetër të grupit të vazhdojë me planet e reja. Madje vetë Will.i.am ka bërë të ditur se në vend të Fergiet do të jetë zëri i ri i 23 vjecares e njohur si CL. Grupi Black Eyd Peas do te jene live kete vere ne Europe. Me date 3 korrik ata do te performojne live ne Barcelone et Spanjes ndersa per aat qe do te jene duke pushuar ne Rivieren Franceze, grupi do et jete ne Nice et Frances me date 18 korrik te ketij viti.


Current track

Title

Artist

Background